A mocsár életközössége + munkaoldal tanulói munkalap- Viețuitoare de baltă fișă de studiu și de lucru

Una dintre cele mai populare fișe de studiu și de lucru pentru învățare și exersare acasă. Materialele suplimentare la temă pot fi folosite cu realitatea augmentată.
  • Viețuitoare de baltă fișă de studiu și de lucru (fișă de studiu fixi).
    Lipiți pe spatele fișei împreună cu copilul imaginile animalelor și plantelor tăiate dintr-o revistă (folosiți un lipici non-permanent) sau desenați animale. Distracție excelentă în timp ce copilul învață jucând.
    Ajutor excelent pentru învățare independentă la gradiniță, școală. Utilizați realitatea augmentată în mod eficient cu ajutorul teelefonului. Unele dintre animalele de mlaștină iubesc să fie zgomotoase. Ce sunete scoate barza, ce fel de voce are o broască? Atinge animalele și aduce-le la viață!
    SER-21403142-H