BTC Student-22 40-400x microscop binocular

NOU
BTC Student-22 40-400x microscop binocular

Microscop biologic binocular Student-22 cu mărire 40x, 100x și 400x, perspectivă la 45 de grade, ocular de 10x și iluminare cu LED mai mică.

• Acest mic microscop este conceput după modelul popularului Student-12, dar acum cu o perspectivă cu doi ochi care face examinarea mai ușoară și mai puțin obositoare pentru ochi. Are măriri de 40x, 100x și 400x, sursa de lumină încorporată poate fi acționată de la rețea, luminozitatea sa poate fi reglată. Pe un cap binocular, distanța dintre cele două oculare (distanța ochiului) poate fi reglată cu o manetă mică. Există un inel cu membrană sub scenă cu brațele de prindere.

Cui îi recomandăm? Întrucât produsul este același cu Student-12 în ceea ce privește parametrii săi principali, în afară de capul binouclar, recomandăm acest produs în primul rând copiilor ca să se familiarizeze cu natura.
    CN-ST-22
    Status