Élj egészségesen / órarend+  munkaoldal tanulói munkalap-Trăiește sănătos  / Orar fișă de studiu cu pagină de lucru
Élj egészségesen / órarend+ munkaoldal tanulói munkalap-Trăiește sănătos / Orar fișă de studiu cu pagină de lucru

Fișa oferă sfaturi privind modul sănătos de viață pentru cei mici, în fața din spate este orarul lecțiilor. Fișa poate fi scrisă, curățată și arhivată.

DISPONIBIL IN STOC

Fișa oferă sfaturi esențiale pentru un stil de viață sănătos ilustrate cu imagini. Ce mâncăm și ce nu mâncăm ca să fim sănătoși. Pentru a dezvolta o rutină zilnică de baie, Fișa îi încurajează pe copii să își păstreze mediul curat, să călătorească, să se joace mult în aer liber, dar subliniază necesitatea odihnei adecvate. Orarul de pe fața din spate care poate fi scrisă și curățită ștergător ajută la educarea elevilor mici cu privire la regularitate și acuratețe. Fișa poate fi colectată și arhivată în mapă cu 4 capse.

SER-217008-H