GYÜMÖLCSÖK + MUNKAOLDAL TANULÓI MUNKALAP-Fructele- fișă de studiu și de lucru

• GYÜMÖLCSÖK + MUNKAOLDAL TANULÓI MUNKALAP-Fructele- fișă de studiu și de lucru

Fructele- fișă de studiu și de lucru

• Una dintre ultimele noastre fișe de lucru cu ilustrații amuzante ilustrează fructele. Exersează! Pagina din spate a fișei nu este scrisă, recunoaște fructele și scrie numele lor pe ea! Dacă utilizați stiloul special pe care îl recomandăm, nu este o problemă dacă greșiți,  deoarece el poate fi șters de pe suprafața fișei și aveți opțiunea de a rescrie.

SER-27590-H
    Cantitate minimă comandabila