• HÁZ KÖRÜL ÉLŐ ÁLLATOK + MUNKAOLDAL TANULÓI MUNKALAP- Animale domestice- fișă de studiu și de lucru

Animale domestice- fișă de studiu și de lucru

• Una dintre ultimele noastre fișe de lucru ilustrează cu imagini amuzante animalele de casă.

Exersează! Pagina din spate nu este scrisă, memorizează animalele și scrie numele lor pe fișă.

Dacă folosiți stiloul special recomandat de noi, nu este o problemă dacă ați greșit, deaorece el poate fi șters, iar fișa poate fi scrisă din nou.

SER-27585-H
    Cantitate minimă comandabila