LEGO® Education SPIKE™ Prime set

• LEGO® Education SPIKE™ Prime set

Creați, modelați, dezvoltați cu SPIKE Prime!

De 40 de ani, soluțiile educaționale LEGO® Education au fost dezvoltate special pentru a spori motivația și încrederea elevilor.
  • LEGO® Education SPIKETM Prime este un instrument educațional STEAM pentru elevii de școală primară, care împuternicește elevii să proiecteze, să construiască și să reconstruiască soluții pentru a face față provocărilor reale. Indiferent dacă învățarea are loc la școală sau de acasă, puteți construi încrederea elevilor în învățarea STEAM prin jocuri specifice.
    HD45678