Produse de calitate pentru școala modernă!

Pentru ofertă personalizată vă rugăm scrieți-ne pe adresa office@stiefel.ro

Levenhuk 10x/18 ocular pentru microscop biologic
Levenhuk 10x/18 ocular pentru microscop biologic
22000 Lei

Levenhuk 10x/18 ocular pentru microscop biologic

Ocularul Levenhuk 10x / 18 un accesoriu foarte util, care mărește semnificativ capacitatea microscopului. Acest ocular este proiectat pentru microscoape biologice și oferă o mărire de 10x. Piesa transversală a ocularului microscopului permite efectuarea măsurărilor precise. Elementele optice sunt confecționate din sticlă de înaltă calitate, de înaltă transmisie. Ocularul oferă o imagine clară și foarte detaliată a obiectelor observate.
22000 Lei
Castigi PUNCTE BONUS in valoare de: 440 Lei
Descriere

 Termen de livrare : 3-5 zile

Info produs
Cod produs:
LH67513
Recenzii
Scrie prima recenzie pentru acest produs!
Produse similare