TOP produse

Produse de calitate pentru școala modernă!

Pentru ofertă personalizată vă rugăm scrieți-ne pe adresa office@stiefel.ro

PRODUSE PENTRU DIGITALIZARE

În clasă smart instrumentele, software si instruirea este o parte integrantă deoarece aceasta clasa se integrează în procesul educațional. Tipul acesta de clasă inteligentă nu aduce sarcini noi, dificultăți sau mijloace suplimentare pentru profesori și studenți, deopotrivă facilitează predarea și învățarea. Subiectul oricărei materii poate fi transferat la dispozitive digitale, din momentul creării schiței pana la responsabilitate si răsplată. Ideea de Școala Modernă Stiefel vine cu conceptul, pregătirea de a reduce durata lectiilor, de a eficientiza orele de curs spre entuziasmul elevilor.

Înainte

Opțiunile sunt variate. Având în vedere că fiecare școală are nevoile proprii și merită o soluție personalizată, vă invităm să ne contactați pentru o soluție de digitalizare dedicată școlii dumneavoastră.

Înainte