TOP produse

Produse de calitate pentru școala modernă!

Pentru ofertă personalizată vă rugăm scrieți-ne pe adresa office@stiefel.ro

PASCO Ghid pentru experimentel științifice de bază de laborator în liceu

Acest manual oferă instrucțiuni detaliate și cuprinzătoare pentru 10 experimente de laborator care pot fi efectuate cu senzorii kitului de laborator științific pentru începători și liceu suplimentar PASCO (PS-3312 și PS-3313). De asemenea, puteți găsi cartea digital ca parte a setului de bază, dar o puteți achiziționa și separat aici, pîn varianta tipărită. Perioada de livrare- 6-8 săptămâni.
Descriere
Fiecare experiment este însoțit de un ghid al profesorului și de seturi de întrebări pe care elevii le pot completa. Acesta din urmă include instrucțiuni procedurale, diagrame și tabele goale pentru colectarea datelor, precum și întrebări practice pentru a înțelege mai bine practica. Toate experimentele sunt strâns legate de software-ul PASCO, senzori și alte dispozitive auxiliare.
Info produs
Termen de livrare
6-8 săptămâni
PA-PS-6332
Recenzii

Scrie prima recenzie pentru acest produs!

Produse similare