PASCO Oglindă convexă

2 82000 Lei

Oglinda uriașă poate fi un instrument excelent pentru a introduce elevii în imagistică. Probabil că vor fi șocați să-și vadă fața în oglinda convexă. Oglinda Konvex este de asemenea excelentă dacă doriți să arătați elevilor de ce sunt folosite din motive de securitate în multe unități de vânzare cu amănuntul.
  • Oglinzile uriașe de pe suportul robust sunt dispozitive demonstrative excelente și ușor de utilizat. Partea din spate a oglinzilor este placată cu argint. Suprafața oglinzii din aluminiu are un diametru de 45 cm și o distanță focală de -45 cm. Clestele de pe suport vă permit să rotiți oglinda în orice unghi.
    SE-7574