Produse de calitate pentru școala modernă!

Pentru ofertă personalizată vă rugăm scrieți-ne pe adresa office@stiefel.ro

Robotica pentru cei mici

Robotica joacă un rol foarte important în educația STEM (sau STEAM). În câțiva ani, abilitățile de programare de bază (cum ar fi operarea unui automat de vânzare a biletelor) și bazele codificării vor fi necesare în aproape orice meserie. Drumul către învățarea noțiunilor de bază ale codificării în școală este condus de roboții de podea.

Cu suportul Stiefel, scoalaaz.ro vă propune roboți potriviți pentru toate grupele de vârste, atât pentru preșcolari, cât și pentru cei mai mari. Acest lucru asigură că după absolvire elevii vor fi bine pregătiți pentru a se include în câmpul muncii în orice domeniu.

Cu accesoriile pentru Bee-Bot va fi și mai captivant sa vă jucați și să ănvățați în același timp!