Filtrare
Varsta
Producător

Robotica pentru cei mai mari

Robotica joacă un rol foarte important în educația STEM (sau STEAM). În câțiva ani, abilitățile de programare de bază (cum ar fi operarea unui automat de vânzare a biletelor) și bazele codificării vor fi necesare în aproape orice meserie. Drumul către învățarea noțiunilor de bază ale codificării în școală este condus de roboții de podea.

Cu suportul Stiefel, scoalaaz.ro vă propune roboți potriviți pentru toate grupele de vârste, atât pentru preșcolari, cât și pentru cei mai mari. Acest lucru asigură că după absolvire elevii vor fi bine pregătiți pentru a se include în câmpul muncii în orice domeniu.

Ordonează după :

Blue-Bot, Abilix Krypton- găsiți la noi roboții potriviți pentru dezvoltarea abilităților de programare la copiii mai mari!