Filtrare
Varsta
Producător

Robotica pentru cei mici

Robotica joacă un rol foarte important în educația STEM (sau STEAM). În câțiva ani, abilitățile de programare de bază (cum ar fi operarea unui automat de vânzare a biletelor) și bazele codificării vor fi necesare în aproape orice meserie. Drumul către învățarea noțiunilor de bază ale codificării în școală este condus de roboții de podea.

Cu suportul Stiefel, scoalaaz.ro vă propune roboți potriviți pentru toate grupele de vârste, atât pentru preșcolari, cât și pentru cei mai mari. Acest lucru asigură că după absolvire elevii vor fi bine pregătiți pentru a se include în câmpul muncii în orice domeniu.

NOU
Albinuța Blue-Bot
67000 Lei  60100 Lei
Tunel Bee-Bot
46500 Lei  42200 Lei
Bee-Bot ABC traseu
19700 Lei  17800 Lei
Set Blue-Bot (model vechi)
4 23700 Lei  3 83200 Lei

Ordonează după :

Cu accesoriile pentru Bee-Bot va fi și mai captivant sa vă jucați și să ănvățați în același timp!