Filtrare
Producător

HOME SCHOOL- DISPOZITIVE ȘI ACCESORII PENTRU ÎNVĂȚARE ACASĂ

Categorie principală >HOME SCHOOL- DISPOZITIVE ȘI ACCESORII PENTRU ÎNVĂȚARE ACASĂ

În timpul învățării online, este adesea dificil să urmăriți numărul mare de subiecte școlare pe diferite interfețe online, așa că vă recomandăm să păstrați totul pe o tablă albă! Nu aveți atât de mult spațiu liber pe perete sau nu doriți să îl găuriți? Aplicați folie o electrostatică Magic-chart pe ușa sau lateralul mobilierului sau al peretelui. Nu lasă nicio urmă, poate fi mutată, scrisă sau ștearsă.

- Scrieți agenda copilului pe tablă.

- Înscrieți sarcinile și bifați ceea ce a fost deja făcut.

- Cu setul nostru de markere cu 10 culori puteți face desene frumoase și spectaculoase pe tablă. Faceți o fotografie și trimiteți-o profesorului!

Ordonează după :

Pe tabla albă puteți fixa desenele și imaginile cu un magnet, copiii pot practica exemple de matematică, scriere și multe altele pe tablă.