Számtabló + Színtabló tanulói munkalap- Cifrele+ Culorile fișă de lucru

Fișă utilă de lucru pentru cei mai mici. Exersează culorile și cifrele cu copilul tău cu această fișă de lucru cu adevărat îndrăgită!
  • Puteți scrie și desena cu un stilou cu ștergător pe suprafața acoperită cu folie.De asemenea, fișa este disponibilă într-o dimensiune mai mare, într-o versiune de poster pentru copii. De asemenea, pentru școli și grădinițe realizăm o versiune specială, acoperită cu folie rezistentă la rupere.
    SER-21207-H