Szorzótábla munkaoldallal tanulói munkalap- Tabla înmulțirii fișă de lucru

DISPONIBIL IN STOC
Szorzótábla munkaoldallal tanulói munkalap- Tabla înmulțirii fișă de lucru
  • Szorzótábla munkaoldallal tanulói munkalap- Tabla înmulțirii fișă de lucru

Fișa ilustrează una dintre operațiile matematice de bază. Cu ajutorul aceastei fișe de studiu, copilul poate învăța în mod ludic tabla înmulțirii de la 1 la 10. Pe verso pe pagina de lucru puteți practica cu copilul dvs.! Fișa se poate utiliza cu realitatea augmentată.

• Avantajul fișei este suprafața dublă: o parte pentru învățare, cealaltă pentru exerciții. În acest fel elevul poate să se autoverifice. Pe suprafața sa se poate scrie cu stiloul, fișa se curăță ușor prin ștergere uscată, este protejată de stropirea apei datorită acoperirii cu folie. Fișa poate fi arhivată în orice mapă, colectată împreună cu celelalte fișe de lucru, astfel încât cunoștințele de bază pot fi organizate și revizuite.

• Cantitate DiscountPreț produs
    1000 buc sau mai multmai puțin decât 500 buc-550 Lei/buc